KONTAKT
 
poniedziałek - piątek 10 - 17
 
 
Sklep nieczynny. Przerwa techniczna.
 
O firmie

Sprzedaż na odległość, użytkowego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, rozpoczęliśmy w 2008 roku. Przez kolejne lata konsekwentnie budujemy w Internecie pozycję naszego SKLEPU. Stale wzbogacamy jego ofertę o nowe produkty. Zdobywając kolejne doświadczenia systematyczne rozszerzamy nasz obszar działania.

Do tej pory zaufało nam wielu Klientów. W naszym SKLEPIE oferujemy nie tylko prosty i przejrzysty sposób dokonywania zakupu, lecz również gwarantujemy pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Staramy się utrzymywać ceny produktów na możliwie najniższym poziomie. Dzięki temu nasi Klienci mają pełną satysfakcję z zakupów w naszym SKLEPIE. Ich zadowolenie jest dla nas sprawą priorytetową. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane sprawnie, a dostawy szybko. Nie zdecydowanym doradzamy i udzielamy fachowych porad. Zawsze i chętnie służymy pomocną w dokonaniu wyboru. Sprzedajemy tylko produkty sprawdzonych, znanych marek, pochodzące z oficjalnej polskiej dystrybucji. Gwarantuje to ich wysoką jakość i niezawodność. Staramy się, aby zakupy w naszym SKLEPIE, dla każdego, stały się czystą przyjemnością.

Nasza Firma, jest wpisana do Ewidencji Działalności Gospodarczej, prowadzonej przez Prezydenta miasta stołecznego Warszawy, pod numerem 464375.

NIP 5221165423 REGON 141309780

Jest ona prawnym właścicielem SKLEPU internetowego EuroEden.PL funkcjonującego pod adresem https://euroeden.pl.

Transmisja danych w zakresie: składania zamówień, rejestracji i logowania, chroniona jest zaawansowanym certyfikatem SSL (z ang. Secure Socket Layer). Po wejściu na stronę SKLEPU jego adres będzie się zaczynał od oznaczenia https://, przed którym wyświetli się zielona kłódka.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez kanały łączności wskazane w zakładce Kontakt.

Serdecznie zapraszamy!

Obsługa SKLEPU EuroEden.PL

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl