DMUCHAWA / ODKURZACZ GARDENA ERGOJET 3000 (230V)

  • NELGADODK0001
  • Producent: GARDENA
  • Dostępność: chwilowy brak - zapowiedź dostawy chwilowy brak - zapowiedź dostawy  (0 szt.)
    Czas realizacji: 2 do 3 dni roboczych
Ogólne: Dmuchawa/odkurzacz Gardena ErgoJet 3000 (230V) pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji. Jest to oryginalny produkt firmy GARDENA - nowy, nieużywany, sprawny technicznie i fabrycznie zapakowany. Stanowi on wysokiej jakości wyrób, jeden z najnowszych modeli tego producenta w grupie Odkurzacze i dmuchawy do liści. Spełnia, określone przez GARDENA, parametry użytkowe i techniczne przy zachowaniu ustalonych warunków stosowania. Gwarantuje pełną satysfakcję i zadowolenie z jego użytkowania.
Pomoc: Wszelkie informacje o tym produkcie i jego dostępności można uzyskać poprzez Formularz kontaktowy lub dzwoniąc na numer 69-363-1234, 22-24-42-888, 22-28-960-006. Zasady składania zamówienia znajdują się Tutaj.
Czas dostawy: Od 2 do 3 dni roboczych.
Gwarancja: 24 Miesiące Gwarancji fabrycznej
Kod Producenta: 09332-20
Kod EAN: 4078500962537
Opis: Pełna mocy i łatwa w użyciu elektryczna dmuchawa /odkurzacz ogrodowy ErgoJet 3000. Znakomicie sprawdza się jako dmuchawa, odkurzacz i rozdrabniacz liści, pomaga oczyszczać ogród. Szybka i bezwysiłkowa zmiana z trybu dmuchania w odkurzanie i odwrotnie bez użycia narzędzi, dzięki opatentowanej funkcji ClickFit. Metalowy wirnik umożliwia skuteczne rozdrabnianie małych odpadków ogrodowych podczas odkurzania. Skrobak do usuwania mokrych liści. Ergonomiczny uchwyt wykonany z miękkich elementów gwarnatuje optymalny komfort pracy.
Produkt: Dmuchawa/odkurzacz
Silnik: elektryczny
Regulacja siły nadmuchu: Tak
Tryb odkurzacza: Tak
Maks. pęd powietrza: 310km/h
Pojemność zbiornika: 45l
Cechy dodatkowe: możliwość rozdrabniania
Sposób zasilania: sieciowe
Napięcie zasilania: 230V
Moc: 3000W
Typ akumulatora: Nie dotyczy
Model akumulatora: Nie dotyczy
Pojemność akumulatora: Nie dotyczy
Ilość akumulatorów: Nie dotyczy
Czas ładowania: Nie dotyczy
Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym/bateryjnym: Nie dotyczy
Elementy zasilające w zestawie: Nie dotyczy
Poziom głośności: 102dB
Kolor: czarno-niebieski
Polecane: drukarki foteliki samochodowe głośniki komputery laktatory latarki mini wieże monitory nosidełka odtwarzacze mp3 smartfony tablety telefony komórkowe telewizory tonery rejestratory trasy tusze zabawki wózki spacerowe