FILTR HOYA POLARYZACYJNY CIR- PL UV HRT 72MM

  • FOTHOYFIL0129
  • Producent: HOYA
  • Dostępność: chwilowy brak - zapowiedź dostawy chwilowy brak - zapowiedź dostawy  (0 szt.)
    Czas realizacji: 2 do 3 dni roboczych
Ogólne: Filtr Hoya Polaryzacyjny CIR- PL UV HRT 72mm pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji. Jest to oryginalny produkt firmy HOYA - nowy, nieużywany, sprawny technicznie i fabrycznie zapakowany. Stanowi on wysokiej jakości wyrób, jeden z najnowszych modeli tego producenta w grupie Filtry fotograficzne. Spełnia, określone przez HOYA, parametry użytkowe i techniczne przy zachowaniu ustalonych warunków stosowania. Gwarantuje pełną satysfakcję i zadowolenie z jego użytkowania.
Pomoc: Wszelkie informacje o tym produkcie i jego dostępności można uzyskać poprzez Formularz kontaktowy lub dzwoniąc na numer 69-363-1234, 22-24-42-888, 22-28-960-006. Zasady składania zamówienia znajdują się Tutaj.
Czas dostawy: Od 2 do 3 dni roboczych.
Gwarancja: 24 Miesiące Gwarancji
Kod Producenta: HOYA-PLCHRT72P
Kod UPC: 024066051684
Opis:
Rodzaj filtra: Polaryzacyjny , UV
Średnica filtra: 72mm
Dodatkowe informacje: Filtry z serii HRT PL CIR to najlepsze połączenie filtrów polaryzacyjnych z filtrami UV. Jest to zasługa folii polaryzacyjnej High-Rate-Transparency (HRT), która przepuszcza o 25% więcej światła niż standardowe filtry, nie tracąc przy tym właściwości polaryzacyjnych. Dodatkowo posiada właściwości pochłaniające promieniowanie UV.
Polecane: drukarki foteliki samochodowe głośniki komputery laktatory latarki mini wieże monitory nosidełka odtwarzacze mp3 smartfony tablety telefony komórkowe telewizory tonery rejestratory trasy tusze zabawki wózki spacerowe