GAMEPAD TRACER FOX ( PS3 CZARNO-CZERWONY )

  • GAMTRCKON0004
  • Producent: TRACER
  • Dostępność: chwilowy brak - zapowiedź dostawy chwilowy brak - zapowiedź dostawy  (0 szt.)
    Czas realizacji: 2 do 3 dni roboczych
Ogólne: Gamepad Tracer Fox ( PS3 czarno-czerwony ) pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji. Jest to oryginalny produkt firmy Tracer - nowy, nieużywany, sprawny technicznie i fabrycznie zapakowany. Stanowi on wysokiej jakości wyrób, jeden z najnowszych modeli tego producenta w grupie Kontrolery. Spełnia, określone przez Tracer, parametry użytkowe i techniczne przy zachowaniu ustalonych warunków stosowania. Gwarantuje pełną satysfakcję i zadowolenie z jego użytkowania.
Pomoc: Wszelkie informacje o tym produkcie i jego dostępności można uzyskać poprzez Formularz kontaktowy lub dzwoniąc na numer 69-363-1234, 22-24-42-888, 22-28-960-006. Zasady składania zamówienia znajdują się Tutaj.
Czas dostawy: Od 2 do 3 dni roboczych.
Gwarancja: 24 Miesiące Gwarancji
Kod Producenta: TRAJOY43817
Kod EAN: 5907512849545
Opis: Dzięki technologii bezprzewodowej komunikacji obejdziesz się bez kabli! Moduł Bluetooth zapewni Ci wygodne i szybkie połączenie produktu Tracer z drugim urządzeniem, zapewniając stabilną i wydajną komunikację (np. jakość i płynność dźwięku) w zasięgu do 10 metrów.
Produkt: Gamepad
Platforma: PS3
Ilość przycisków: 15szt.
Gałki analogowe: 2szt.
Panel dotykowy: Nie
Łączność bezprzewodowa: Tak
Typ transmisji bezprzewodowej: Bluetooth
Cechy dodatkowe: wibracje
Kolor: czarno-czerwony
Polecane: drukarki foteliki samochodowe głośniki komputery laktatory latarki mini wieże monitory nosidełka odtwarzacze mp3 smartfony tablety telefony komórkowe telewizory tonery rejestratory trasy tusze zabawki wózki spacerowe