GRA PC OVERWATCH PL

  • GIAABLGPC0014
  • Producent: ACTIVISION - BLIZZARD
  • Dostępność: chwilowy brak - zapowiedź dostawy chwilowy brak - zapowiedź dostawy  (0 szt.)
    Czas realizacji: 2 do 3 dni roboczych
Ogólne: Gra PC Overwatch PL pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji. Jest to oryginalny produkt firmy Activision - Blizzard - nowy, nieużywany, sprawny technicznie i fabrycznie zapakowany. Stanowi on wysokiej jakości wyrób, jeden z najnowszych modeli tego producenta w grupie Gry PC. Spełnia, określone przez Activision - Blizzard, parametry użytkowe i techniczne przy zachowaniu ustalonych warunków stosowania. Gwarantuje pełną satysfakcję i zadowolenie z jego użytkowania.
Pomoc: Wszelkie informacje o tym produkcie i jego dostępności można uzyskać poprzez Formularz kontaktowy lub dzwoniąc na numer 69-363-1234, 22-24-42-888, 22-28-960-006. Zasady składania zamówienia znajdują się Tutaj.
Czas dostawy: Od 2 do 3 dni roboczych.
Gwarancja: Brak gwarancji
Kod Producenta: CDP
Kod EAN: 5030917188756
Opis:

Walcz na polach bitewnych przyszłości i zajmij swoje miejsce w szeregach Overwatch - legendarnej formacji złożonej z żołnierzy, naukowców, awanturników i odmieńców. Zaginaj czas, ignoruj prawa fizyki, stosuj oszałamiający arsenał broni i niesamowitych mocy w wyznaczającej nowe standardy drużynowej strzelance.

Produkt: Gra
Gatunek: Strzelanka
Platforma: PC
Kategoria wiekowa od: 12lat
Wersja językowa: PL
Cechy dodatkowe: Do gry wymagane jest połączenie z internetem, darmowa rejestracja na Battle.net oraz darmowa aplikacja Battle.net.
Rejestracja (uwagi): Korzystanie z gry wymaga zaakceptowanie Umowy Licencyjnej Użytkownika Końcowego Battle.net. Konta Battle.net jest niezbywalne.
W komplecie: skórki
Polecane: drukarki foteliki samochodowe głośniki komputery laktatory latarki mini wieże monitory nosidełka odtwarzacze mp3 smartfony tablety telefony komórkowe telewizory tonery rejestratory trasy tusze zabawki wózki spacerowe