GRA XBOX ONE MINECRAFT STORY COMPLETE ADVENTURE EN

  • GRYTEDONE0002
  • Producent: TECHLAND
  • Dostępność: chwilowy brak - zapowiedź dostawy chwilowy brak - zapowiedź dostawy  (0 szt.)
    Czas realizacji: 2 do 3 dni roboczych
Ogólne: Gra Xbox One Minecraft Story Complete Adventure EN pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji. Jest to oryginalny produkt firmy Techland - nowy, nieużywany, sprawny technicznie i fabrycznie zapakowany. Stanowi on wysokiej jakości wyrób, jeden z najnowszych modeli tego producenta w grupie Gry Xbox One. Spełnia, określone przez Techland, parametry użytkowe i techniczne przy zachowaniu ustalonych warunków stosowania. Gwarantuje pełną satysfakcję i zadowolenie z jego użytkowania.
Pomoc: Wszelkie informacje o tym produkcie i jego dostępności można uzyskać poprzez Formularz kontaktowy lub dzwoniąc na numer 69-363-1234, 22-24-42-888, 22-28-960-006. Zasady składania zamówienia znajdują się Tutaj.
Czas dostawy: Od 2 do 3 dni roboczych.
Gwarancja: Brak gwarancji
Kod EAN: 5060146463713
Opis: Przeżyj niesamowite przygody w świecie gry Minecraft. Wraz z drużyną swoich przyjaciół będziesz przemierzać świat i niejednokrotnie staniesz się bohaterem. Wszystko jednak zależy od Ciebie - Twoje postępowanie i decyzje wpłyną w znaczący sposób na rozgrywkę. W pakiecie znajduje się pięć epizodów z Season One oraz trzy epizody z Adventure Pass.
Produkt: Gra
Gatunek: akcja/przygodowe
Platforma: Xbox One
Kategoria wiekowa od: 12lat
Wersja językowa: EN
Nośnik: płyta
Minimalne wymagania systemowe: Płyta z grą. HDD 9 GB.
Polecane: drukarki foteliki samochodowe głośniki komputery laktatory latarki mini wieże monitory nosidełka odtwarzacze mp3 smartfony tablety telefony komórkowe telewizory tonery rejestratory trasy tusze zabawki wózki spacerowe