LEGO CITY 60124 BAZA BADACZY WULKANÓW ( VOLCANO EXPLORATION BASE )

  • DIZLEGKLL1033
  • Producent: LEGO
  • Dostępność: chwilowy brak - zapowiedź dostawy chwilowy brak - zapowiedź dostawy  (0 szt.)
    Czas realizacji: 2 do 3 dni roboczych
Ogólne: Lego CITY 60124 Baza badaczy wulkanów ( Volcano Exploration Base ) pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji. Jest to oryginalny produkt firmy Lego - nowy, nieużywany, sprawny technicznie i fabrycznie zapakowany. Stanowi on wysokiej jakości wyrób, jeden z najnowszych modeli tego producenta w grupie Klocki Lego. Spełnia, określone przez Lego, parametry użytkowe i techniczne przy zachowaniu ustalonych warunków stosowania. Gwarantuje pełną satysfakcję i zadowolenie z jego użytkowania.
Pomoc: Wszelkie informacje o tym produkcie i jego dostępności można uzyskać poprzez Formularz kontaktowy lub dzwoniąc na numer 69-363-1234, 22-24-42-888, 22-28-960-006. Zasady składania zamówienia znajdują się Tutaj.
Czas dostawy: Od 2 do 3 dni roboczych.
Gwarancja: 24 Miesiące Gwarancji
Kod Producenta: 5702015594851
Kod EAN: 5702015594851
Opis: Pomóż naukowcom i badaczom odkrywać nowe fakty o wulkanach! Wyszukaj odpowiednie miejsce na bazę badawczą, dzięki której naukowcy będą mieli potrzebny sprzęt pod ręką. Potem użyj koparki i pojazdu-wywrotki, aby umieszczać głazy w stelażu i rozłupywać. W ich środku są ukryte kryształy. Podleć dronem do wulkanu, aby zbadać go z góry. Nauka jest super!
Produkt: klocki
Przeznaczenie: chłopcy
Dla dziecka w wieku od (lata): 8lat
Dla dziecka w wieku od (mies.): Nie dotyczy
Sposób pakowania: pudełko
W komplecie: W zestawie 6 mini figurek: naukowczyni, naukowiec w stroju odpornym na temperaturę, pracownica techniczna, pracownik techniczny i 2 miłośników wulkanów. Zestaw zawiera mobilne centrum operacyjne, koparkę, pojazd-wywrotkę, drona, stelaż na głaz i wulkan z funkcją erupcji. Akcesoria: 4 głazy, 4 kryształy, łopata, kilof, krótkofalówka, aparat fotograficzny, łom, wiertło i wykrywacz metalu. 824 klocki, instrukcja
Polecane: drukarki foteliki samochodowe głośniki komputery laktatory latarki mini wieże monitory nosidełka odtwarzacze mp3 smartfony tablety telefony komórkowe telewizory tonery rejestratory trasy tusze zabawki wózki spacerowe