LEGO STAR WARS, BITWA NA SCARIF 75171

  • DIZLEGKLL0835
  • Producent: LEGO
  • Dostępność: chwilowy brak - zapowiedź dostawy chwilowy brak - zapowiedź dostawy  (0 szt.)
    Czas realizacji: 2 do 3 dni roboczych
Ogólne: Lego Star Wars, Bitwa na Scarif 75171 pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji. Jest to oryginalny produkt firmy Lego - nowy, nieużywany, sprawny technicznie i fabrycznie zapakowany. Stanowi on wysokiej jakości wyrób, jeden z najnowszych modeli tego producenta w grupie Klocki Lego. Spełnia, określone przez Lego, parametry użytkowe i techniczne przy zachowaniu ustalonych warunków stosowania. Gwarantuje pełną satysfakcję i zadowolenie z jego użytkowania.
Pomoc: Wszelkie informacje o tym produkcie i jego dostępności można uzyskać poprzez Formularz kontaktowy lub dzwoniąc na numer 69-363-1234, 22-24-42-888, 22-28-960-006. Zasady składania zamówienia znajdują się Tutaj.
Czas dostawy: Od 2 do 3 dni roboczych.
Gwarancja: 24 Miesiące Gwarancji
Kod EAN: 5702015867603
Opis: Odtwórz pełne rozmachu sceny z filmowego hitu "Łotr1.Gwiezdne wojny - historie". i wykradnij tajny projekt Gwiazdy Śmierci z pilnie strzeżonego bunkra na plaży na planecie Scarif. Ten ruchomy zestaw zawiera ukryty składzik broni, wybuchające płyty podłogowe, przesuwane i zamykane drzwi do bunkra, panel kontrolny, otwieraną pomarańczową skrzynię i tajny projekt imperialnej Gwiazdy Śmierci. Zestaw zawiera również pięć minifigurek.
Produkt: Klocki
Przeznaczenie: chłopcy
Dla dziecka w wieku od (lata): 8lat
Dla dziecka w wieku od (mies.): Nie dotyczy
Sposób pakowania: pudełko
Wymiary: 70x262x382mm
W komplecie: 419elementów. W zestawie pięć minifigurek: Jyn Erso, Cassian Andor i trzech szturmowców ze Scarif.
Polecane: drukarki foteliki samochodowe głośniki komputery laktatory latarki mini wieże monitory nosidełka odtwarzacze mp3 smartfony tablety telefony komórkowe telewizory tonery rejestratory trasy tusze zabawki wózki spacerowe