MINI WIEŻA MANTA MMS002 VIVACE

  • OAVMANWIE0002
  • Producent: MANTA MULTIMEDIA SP. Z O.O.
  • Dostępność: chwilowy brak - zapowiedź dostawy chwilowy brak - zapowiedź dostawy  (0 szt.)
    Czas realizacji: 2 do 3 dni roboczych
Ogólne: Mini wieża Manta MMS002 VIVACE pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji. Jest to oryginalny produkt firmy Manta Multimedia Sp. z o.o. - nowy, nieużywany, sprawny technicznie i fabrycznie zapakowany. Stanowi on wysokiej jakości wyrób, jeden z najnowszych modeli tego producenta w grupie Mini wieże. Spełnia, określone przez Manta Multimedia Sp. z o.o., parametry użytkowe i techniczne przy zachowaniu ustalonych warunków stosowania. Gwarantuje pełną satysfakcję i zadowolenie z jego użytkowania.
Pomoc: Wszelkie informacje o tym produkcie i jego dostępności można uzyskać poprzez Formularz kontaktowy lub dzwoniąc na numer 69-363-1234, 22-24-42-888, 22-28-960-006. Zasady składania zamówienia znajdują się Tutaj.
Czas dostawy: Od 2 do 3 dni roboczych.
Gwarancja: 24 Miesiące Gwarancji fabrycznej
Kod Producenta: MMS002
Kod EAN: 5902510601607
Opis: Miniwieża Manta MMS002 VIVACE to nowoczesny i elegancki zestaw Audio 2.0., który charakteryzuje się doskonałym brzmieniem. Urządzenie umożliwia odtwarzanie muzyki z płyt audio CD-R/RW oraz plików MP3 lub WMA z pamięci przenośnych USB. MMS002 VIVACE posiada wbudowane radio FM. Dwa 5-watowe głośniki zapewniają wyjątkowo czyste i wyraźne brzmienie odtwarzanej muzyki. Złącze USB oraz wejście AUX-IN pozwalają na podłączenie zewnętrznych nośników i urządzeń mobilnych z plikami dźwiękowymi, dzięki czemu możemy słuchać swoich ulubionych utworów. Dzięki dołączonemu w zestawie pilotowi obsługa MMS002 VIVACE jest bardzo prosta i intuicyjna.
Typ: Mini wieża
Moduły komunikacyjne: Nie dotyczy
Odtwarzacz: CD
Obsługiwane pliki audio: MP3 , WMA
Tuner: FM
Rodzaj strojenia: Cyfrowe
Interfejsy: USB , AUX , Wejście Jack 3,5
Stacja dokująca: Nie
Modele obsługiwane przez stację: Nie dotyczy
Cechy stacji dokującej: Nie dotyczy
Ilość kolumn: 2szt.
Głośnik niskotonowy (subwoofer): Nie
Głośnik niskotonowy (subwoofer) - moc: Nie dotyczy
Głośnik niskotonowy (subwoofer) - wymiary: Nie dotyczy
Moc wyjściowa: 2x5W
Napięcie zasilania: 100-240V
Kolor: czarny
Pozostałe wyposażenie: pilot
Polecane: drukarki foteliki samochodowe głośniki komputery laktatory latarki mini wieże monitory nosidełka odtwarzacze mp3 smartfony tablety telefony komórkowe telewizory tonery rejestratory trasy tusze zabawki wózki spacerowe