MŁYNEK DO KAWY MPM MMK-04M (150W UDAROWY STALOWO-CZARNY)

  • AGDMPMMLY0005
  • Producent: MPM
  • Dostępność: chwilowy brak - zapowiedź dostawy chwilowy brak - zapowiedź dostawy  (0 szt.)
    Czas realizacji: 2 do 3 dni roboczych
Ogólne: Młynek do kawy MPM MMK-04M (150W Udarowy Stalowo-czarny) pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji. Jest to oryginalny produkt firmy MPM - nowy, nieużywany, sprawny technicznie i fabrycznie zapakowany. Stanowi on wysokiej jakości wyrób, jeden z najnowszych modeli tego producenta w grupie Młynki do kawy. Spełnia, określone przez MPM, parametry techniczne przy zachowaniu ustalonych warunków stosowania. Gwarantuje pełną satysfakcję i zadowolenie z jego użytkowania.
Pomoc: Wszelkie informacje o tym produkcie i jego dostępności można uzyskać poprzez Formularz kontaktowy lub dzwoniąc na numer 69-363-1234, 22-24-42-888, 22-28-960-006. Zasady składania zamówienia znajdują się Tutaj.
Gwarancja: 24 Miesiące Gwarancji fabrycznej
Kod Producenta: MMK-04M
Kod EAN: 5901308006372
Opis: Nic nie może się równać z zapachem mielonej kawy - świeżo zmielone ziarna smakują i pachną zupełnie inaczej niż typowa paczkowana kawa i gwarantują niepowatrzalny smak i aromat napoju. W jego przygotowaniu pomoże Ci młynek do kawy MMK-02M wyposażony w możliwość mielenia pulsacyjnego i dwuskrzydłowy nóż ze stali szlachetnej. Miejsce na nawinięcie przewodu sieciowego zapewni łatwe przechowywanie urządzenia a gumowe, antypoślizgowe nóżki jego bezpieczne użytkowanie.
Typ: Udarowy
Pojemność: 50g
Moc: 150W
Regulacja ilości filiżanek: Nie
Regulacja stopnia zmielenia: Nie
Kolor: Stalowo-czarny
Materiał obudowy: stal nierdzewna
Napięcie zasilania: 230V
Cechy dodatkowe: schowek na przewód zasilający , podświetlany włącznik , przezroczysta pokrywa
Zabezpieczenia: antypoślizgowe nóżki , zabezpieczenie przed uruchomieniem bez pokrywy