MYSZ PRZEWODOWA SAITEK / MADCATZ OPTYCZNA RAT 1 1600DPI CZARNO-CZERWONA

  • PERSAMMYS0040
  • Producent: MADCATZ
  • Dostępność: chwilowy brak - zapowiedź dostawy chwilowy brak - zapowiedź dostawy  (0 szt.)
    Czas realizacji: 2 do 3 dni roboczych
Ogólne: Mysz przewodowa Saitek / Madcatz optyczna RAT 1 1600dpi czarno-czerwona pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji. Jest to oryginalny produkt firmy Madcatz - nowy, nieużywany, sprawny technicznie i fabrycznie zapakowany. Stanowi on wysokiej jakości wyrób, jeden z najnowszych modeli tego producenta w grupie Myszy. Spełnia, określone przez Madcatz, parametry użytkowe i techniczne przy zachowaniu ustalonych warunków stosowania. Gwarantuje pełną satysfakcję i zadowolenie z jego użytkowania.
Pomoc: Wszelkie informacje o tym produkcie i jego dostępności można uzyskać poprzez Formularz kontaktowy lub dzwoniąc na numer 69-363-1234, 22-24-42-888, 22-28-960-006. Zasady składania zamówienia znajdują się Tutaj.
Czas dostawy: Od 2 do 3 dni roboczych.
Gwarancja: 24 Miesiące Gwarancji
Kod Producenta: MCB4373800A3
Kod UPC: 728658050467
Opis: Wstrząsający, modułowy designPrecyzja i wytrzymałośćRAT został stworzony z materiałów i podzespołów, dobranych z maksymalnym naciskiem na wytrzymałość oraz aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników. RAT 1 to całkowicie nowy kierunek w konstrukcji myszy - design oparty na systemie modułowym od nowa definiuje pojęcie myszy gamingowej. RAT 1 składa się z trzech głównych komponentów: podstawa z trzema punktami styku z podłożem, modul sensora oraz regulowana podpórka pod nadgarstek.- Podstawa: ultra-lekka, o trzech punktach styku z podłożem, twarda niczym skała platforma dla reszty modułów,- Odczepiany sensor: unikatowy moduł sensora z przyciskami, który można odłączyć od podstawy i zamienić go w mobilną mysz - idealne rozwiązanie w czasie podróży- Regulowana podpórka pod nadgarstek: możliwość ustawienia podpórki w 2 pozycjach, w celu dopasowania do dłoniFlux interfacePotężne oprogramowanie, umożliwiające dostosowanie wydajności.Mysz RAT można dopasować nie tylko fizycznie. Niezależnie od gatunku gry bądź własnego stylu grania, można dostosować każdy aspekt sensora, każdy przycisk oraz podświetlenie odpowiednio do swoich preferencji.- Profile: nielimitowana możliwość tworzenia i edytowania profili dla wszystkich gier i każdego oprogramowania. Możliwość przypisywania złożonych makr poleceń z dokładnością do 1 ms, dla wszystkich programowalnych kontrolerów.
Produkt: Mysz przewodowa
Typ: optyczna
Ilość przycisków: 6szt.
Ilość rolek: 1szt.
Interfejs: USB
Rozdzielczość (dpi): 1600dpi
Podświetlenie: Tak
Cechy dodatkowe: programowalne przyciski
Długość przewodu: 1,8m
Kolor: czarno-czerwona
Polecane: drukarki foteliki samochodowe głośniki komputery laktatory latarki mini wieże monitory nosidełka odtwarzacze mp3 smartfony tablety telefony komórkowe telewizory tonery rejestratory trasy tusze zabawki wózki spacerowe