JAK OCENIAJĄ NAS INNI
Jeżeli jesteś naszym Gościem lub Klientem oceń nasz SKLEP
Zaznacz ocenę, a dowiesz się, co sądzą o nas inni.
KONTAKT
 
poniedziałek - piątek 10 - 17
 
O firmie

Sprzedaż na odległość rozpoczęliśmy w 2008 roku. Przez kolejne lata konsekwentnie budowaliśmy w Internecie pozycję naszego SKLEPU. Stale wzbogacamy jego ofertę o nowe produkty. Zdobywając kolejne doświadczenia systematyczne rozszerzamy nasz obszar działania.

Do tej pory zaufało nam wielu klientów. W naszym SKLEPIE oferujemy nie tylko prosty i przejrzysty sposób dokonywania zakupu, lecz również gwarantujemy pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Staramy się utrzymywać ceny produktów na możliwie najniższym poziomie. Dzięki temu klient ma pełną satysfakcję z zakupów zrobionych w naszym SKLEPIE. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas sprawą najważniejszą. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane sprawnie, a dostawy szybko. Nie zdecydowanym doradzamy i udzielamy fachowych porad. Sprzedajemy tylko produkty sprawdzonych, znanych marek. Gwarantuje to ich wysoką jakość i niezawodność. Zawsze chętnie służymy pomocną poradą. Staramy się, aby zakupy w naszym SKLEPIE, dla każdego, stały się czystą przyjemnością.

Nasza firma, EuroEden.pl Janusz Sobczyk, jest wpisana do Ewidencji Działalności Gospodarczej, prowadzonej przez Prezydenta miasta stołecznego Warszawy, pod numerem 464375.

NIP 5221165423    REGON 141309780

Firma jest prawnym właścicielem SKLEPU internetowego EuroEden.PL funkcjonującego pod adresem https://euroeden.pl.

Transmisja danych w zakresie: składania zamówień, rejestracji i logowania, chroniona jest zaawansowanym certyfikatem SSL (z ang. Secure Socket Layer). Po wejściu na stronę SKLEPU jej adres będzie się zaczynał od https://, a przed nim wyświetli się zielona kłódka.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez kanały łączności wskazane w zakładce Kontakt.

Serdecznie zapraszamy!

Obsługa sklepu
EuroEden.PL

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl