ODKURZACZ KARCHER DS 5.800 (Z FILTREM WODNYM 900W ŻÓŁTO-CZARNY)

  • AGDKARODK0013
  • Producent: KARCHER
  • Dostępność: chwilowy brak - zapowiedź dostawy chwilowy brak - zapowiedź dostawy  (0 szt.)
    Czas realizacji: 2 do 3 dni roboczych
Ogólne: Odkurzacz Karcher DS 5.800 (z filtrem wodnym 900W żółto-czarny) pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji. Jest to oryginalny produkt firmy KARCHER - nowy, nieużywany, sprawny technicznie i fabrycznie zapakowany. Stanowi on wysokiej jakości wyrób, jeden z najnowszych modeli tego producenta w grupie Odkurzacze. Spełnia, określone przez KARCHER, parametry użytkowe i techniczne przy zachowaniu ustalonych warunków stosowania. Gwarantuje pełną satysfakcję i zadowolenie z jego użytkowania.
Pomoc: Wszelkie informacje o tym produkcie i jego dostępności można uzyskać poprzez Formularz kontaktowy lub dzwoniąc na numer 69-363-1234, 22-24-42-888, 22-28-960-006. Zasady składania zamówienia znajdują się Tutaj.
Czas dostawy: Od 2 do 3 dni roboczych.
Gwarancja: 24 Miesiące Gwarancji fabrycznej
Kod Producenta: DS 5.800
Kod EAN: 4039784664098
Opis: Skutecznie odkurza dywany, tapicerkę i podłogi twarde usuwając roztocza, pyłki i zarodniki grzybów. Nie wymaga stosowania worków filtracyjnych. Dzięki wyjmowanemu zbiornikowi jest łatwy i wygodny w obsłudze oraz w czyszczeniu. Wielostopniowy system filtracji sprawia, że powietrze wylotowe jest znacznie czystsze od powietrza w odkurzanym pomieszczeniu. Wielostopniowy system filtracji: - gwarantuje, że powietrze wylotowe jest oczyszczone nawet z mikroskopijnych cząstek brudu w 99,9% - największe cząstki zanieczyszczeń zostają uwięzione w kąpieli wodnej. Zmywalny filtr pośredni wyłapuje unoszące się nad wodą cząsteczki kurzu. Mikrofiltr HEPA 12 zatrzymuje roztocza i ich wydzieliny, pyłki, zarodniki grzybów i inne cząsteczki. Wyjmowany zbiornik można wyczyścić pod kranem. Nie musisz dźwigać całego odkurzacza - szybko, łatwo i bez zbędnego wysiłku. Akcesoria można wygodnie przechowywać w schowku na obudowie odkurzacza dzięki czemu podczas pracy zawsze znajdują się "pod ręką".
Typ: z filtrem wodnym
Cechy dodatkowe: zwijacz kabla
Typ rury: Teleskopowa
Wyposażenie: schowek na akcesoria , płyn zapobiegający nadmiernemu spienianiu
Filtry: filtr HEPA H12 , filtr zmywalny
Końcówki: ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa, ssawkoszczotka przełączalna
Typ wymiennego worka: Nie dotyczy
Moc maksymalna: 900W
Pojemność: 1,7l
Kolor: żółto-czarny
Szerokość: 289mm
Długość: 535mm
Wysokość: 345mm
Poziom głośności: 66dB
Napięcie zasilania: 220-240V
Akumulatorowy: Nie
Pojemność akumulatora: Nie dotyczy
Czas ładowania: Nie dotyczy
Czas pracy: Nie dotyczy
Zasięg: 10,2m
Długość kabla zasilającego: 6,5m
Wymiary opakowania (Szer/Wys/Gł): 580x390x385mm
Polecane: drukarki foteliki samochodowe głośniki komputery laktatory latarki mini wieże monitory nosidełka odtwarzacze mp3 smartfony tablety telefony komórkowe telewizory tonery rejestratory trasy tusze zabawki wózki spacerowe