PIEKARNIK BEKO OIM 39600 X (ELEKTRYCZNY, SREBRNO-CZARNY)

  • AGDBEKPIZ0046
  • Producent: BEKO
  • Dostępność: chwilowy brak - zapowiedź dostawy chwilowy brak - zapowiedź dostawy  (0 szt.)
    Czas realizacji: 2 do 3 dni roboczych
Ogólne: Piekarnik Beko OIM 39600 X (Elektryczny, srebrno-czarny) pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji. Jest to oryginalny produkt firmy Beko - nowy, nieużywany, sprawny technicznie i fabrycznie zapakowany. Stanowi on wysokiej jakości wyrób, jeden z najnowszych modeli tego producenta w grupie Piekarniki do zabudowy. Spełnia, określone przez Beko, parametry techniczne przy zachowaniu ustalonych warunków stosowania. Gwarantuje pełną satysfakcję i zadowolenie z jego użytkowania.
Pomoc: Wszelkie informacje o tym produkcie i jego dostępności można uzyskać poprzez Formularz kontaktowy lub dzwoniąc na numer 69-363-1234, 22-24-42-888, 22-28-960-006. Zasady składania zamówienia znajdują się Tutaj.
Gwarancja: 24 Miesiące Gwarancji fabrycznej
Kod Producenta: OIM 39600X
Kod EAN: 8690842872105
Opis: Piekarnik multifunkcyjny z panelem kontrolnym typu slim. Zwiększona pojemność XXL. Bogate wyposażenie m.in sterowanie dotykowe, termosonda, prowadnice teleskopowe na 2 poziomach, czy miękkie zamykanie drzwi zapewnia wysoki komfort obsługi.Użycie funkcji termoobiegu pozwala również na szybkie rozmrażanie zamrożonych potraw gwarantując efekt w ciągu kilku minut!Dolna i górna grzałka ogrzewają potrawę, pracując jednocześnie. Jest to idealne rozwiązanie do wypieku ciast, mięs oraz wszelkich dań, kiedy chcemy uzyskać chrupiącą górę.Drzwi piekarnika zarówno od zewnątrz jak i od wewnątrz wykonane są z pełnego szkła i pozbawione śrub oraz załamań, co ułatwia czyszczenie. W niektórych modelach możliwe jest wyjęcie wewnętrznej szyby w celu dokładniejszego umycia.Pieczenie 3D to nowa generacja pieczenia, która aktywuje wszystkie elementy grzewcze i działa wielowymiarowo. Górna i dolna grzałka, grzałka owalna w połączeniu z wentylatorem działają sekwencyjnie dla równego rozłożenia ciepła w całym wnętrzu. Pieczenie 3D pozwala także piec kilka potraw jednocześnie.Grzałka pierścieniowa oraz wentylator gwarantują optymalną użyteczność piekarnika, pozwalając na przygotowanie do 3 potraw w tym samym czasie! Smaki i zapachy potraw nie przenikają się nawzajem.Dzięki równoczesnej pracy dolnej i górnej grzałki oraz termoobiegu możliwe jest szybsze pieczenie! Idealne do przygotowywania na przykład ciastek!Dzięki prowadnicom teleskopowym można bezpiecznie i łatwo wysunąć tacę z gorącym daniem, unikając przypadkowego poparzenia. Opcja grill jest idealna do grillowania mięsa, kiełbasek, tostów czy ryb.
Instalacja: Do zabudowy
Typ: Elektryczny
Sterowanie: Sensorowe
Wyświetlacz: Tak
Mikrofala: Nie
Grill: Tak
Rożen: Nie
Zapalarka do gazu: Nie
Prowadnice: teleskopowe
Kierunek otwierania drzwi: w dół
Ilość szyb w drzwiach: 3
Wnętrze: Panele katalityczne
Rodzaj czyszczenia: Kataliza
Ilość trybów grzania: 12
Opcje grzania: termoobieg , ogrzewanie dolne , grill , grill o dużej powierzchni , grill z teromoobiegiem , wentylator,grzejnik dolny i grzejnik górny , pieczenie tradycyjne , ogrzewanie górne i dolne , wentylator , termoobieg i ogrzewanie górne , pieczenie 3D
Funkcje użytkowe: funkcja Booster (szybkie nagrzewanie) , funkcja pizza , podtrzymywanie ciepła , rozmrażanie
Cechy dodatkowe: opóźnienie startu - programowanie godziny wyłączenia , soft Close (Miękkie zamykanie drzwi piekarnika) , sygnał akustyczny , timer , zegar
Kolor frontu: srebrno-czarny
Klasa energetyczna: A
Moc przyłączeniowa: 3100W
Pojemność: 82l
Maksymalna moc mikrofal: Nie dotyczy
Min. napięcie zasilania: 220V
Maks. napięcie zasilania: 240V
Wymiary urządzenia (Szer/Wys/Gł): 594x595x567mm
Wymagana przestrzeń instalacyjna (Szer/Wys/Gł): 560x600x567mm
Wymiary opakowania (Szer/Wys/Gł): 600x600x580mm
Długość kabla zasilającego: 2m
Wyposażenie: ruszt/drabinka suszarnicza , taca do pieczenia , taca głęboka