KONTAKT
 
poniedziałek - piątek 10 - 17
 
 
TWÓJ KOSZYK
Aktualny stan Twojego koszyka

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka

Moduł SFP NETGEAR AGM732F

Dostępność: wyprzedane
Cena: 1 135,28 zł 1135.28
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.68
Producent: NETGEAR
Kod produktu: SIENGEHUB0052 [458595]

Opis



Gwarancja: 60 miesięcy gwarancji
Kod Producenta: AGM732F
Maks. dystans transmisji danych: 10 km
Prędkość transmisji danych: 1 Gb/s
Rodzaj: SFP
Rodzaj transmisji danych: Single-Mode
Waga: 115 g
Zawartość zestawu: Moduł SFP
Złącze wyjściowe: LC

Produkt ten pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji, Jest nowy, oryginalny, sprawny technicznie i fabrycznie zapakowany. Spełnia on, określone parametry użytkowe przy zachowaniu, ustalonych przez producenta, warunków stosowania. Aby szybko powrócić do tego produktu należy dodać go do przechowalni. Opcja ta jest dostępna dla Klientów zarejestrowanych w naszym SKLEPIE. Wszelkie informacje o produkcie i jego dostępności można uzyskać poprzez zapytaj o produkt lub telefonicznie. W ten sam sposób można powiadomić nas o zauważonym błędzie. Zachęcamy również do odwiedzenia innych stron, w tym z Nowościami.

Opinie o produkcie (1)

31 lipca 2019

Bazując na długoletnim doświadczeniu w sprzedaży tego typu wyrobów uważamy, że Switch NETGEAR AGM732F jest produktem wartym polecenia. Stosunek jego jakości do ceny jest bardzo korzystny, a posiadane walory są w stanie zadowolić każdego użytkownika. Nasz sklep dysponuje również innymi podobnymi towarami. Dlatego warto również z nimi się zapoznać. Przed złożeniem zamówienia proponujemy poszerzyć wiedzę o tym wyrobie odwiedzając stronę jego producenta oraz strony z opiniami i testami. Nasz personel również jest gotowy służyć pomocą i udzielić porad dotyczących zarówno tego jak i pokrewnych produktów. Zdobyte w ten sposób informacje pomogą Ci w podjęciu decyzji o jego zakupie. Jeżeli już posiadasz ten produkt, podziel się swoją wiedzą o nim zamieszczając tutaj stosowną opinię. Przekazując tego typu informacje, innym ułatwisz zakupy, a nam pomożesz w uatrakcyjnieniu oferty i dostosowaniu jej do potrzeb Klientów.

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl