PREPARAT CZYSZCZĄCY ARCTIC SILVER ARCTIC SILVER ARCTICLEAN ( 60ML)

  • CHLARLAKC0010
  • Producent: ARCTIC SILVER
  • Dostępność: produkt dostępny produkt dostępny  (30 szt.)
    Czas realizacji: od 2 do 3 dni roboczych
  • Cena netto: 21,95 zł 27,00 zł
Ogólne: Preparat czyszczący Arctic Silver Arctic Silver ArctiClean ( 60ml) pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji. Jest to oryginalny produkt firmy ARCTIC SILVER - nowy, nieużywany, sprawny technicznie i fabrycznie zapakowany. Stanowi on wysokiej jakości wyrób, jeden z najnowszych modeli tego producenta w grupie Chłodzenie - akcesoria. Spełnia, określone przez ARCTIC SILVER, parametry użytkowe i techniczne przy zachowaniu ustalonych warunków stosowania. Gwarantuje pełną satysfakcję i zadowolenie z jego użytkowania.
Pomoc: Wszelkie informacje o tym produkcie i jego dostępności można uzyskać poprzez Formularz kontaktowy lub dzwoniąc na numer 69-363-1234, 22-24-42-888, 22-28-960-006. Zasady składania zamówienia znajdują się Tutaj.
Czas dostawy: Od 2 do 3 dni roboczych.
Gwarancja: Brak gwarancji
Kod Producenta: Arctic Silver ArctiClean
Opis:
Rodzaj: Pasta termoprzewodząca
Opis: ArctiClean to zestaw czyszczący do usuwania past termoprzewodzących lub pozostałości po samoprzylepnych podkładkach termoprzewodzących. Zestaw składa się z 2 składników, ArctiClean 1 (30ml) i ArctiClean 2 (30ml).
Polecane: drukarki foteliki samochodowe głośniki komputery laktatory latarki mini wieże monitory nosidełka odtwarzacze mp3 smartfony tablety telefony komórkowe telewizory tonery rejestratory trasy tusze zabawki wózki spacerowe